Hotel pro psy - reference

Barbora Sajašová

Psí hotel můžu doporučit 10 z 10-ti. Nejlepší a nejzodpovĕdnějši přístup, jaký jsem kdy poznala! Jinde bych své štěně HO 3.5 m. Nedala. V průběhu pobytu zprávy jak se naše štěně má a co dělá. Moc děkuji za hlídání, jste TOP !

Linda Brzoňová

Moc děkuji za úžasnou péči o Ubíka během naší dovolené. Není to jen tak obyčejný psí hotel. Paní Jitka se Ubikovi opravdu věnovala, pes se vrátil v pořádku a během doby co byl v její péči, zasílala fotky, videa jak s nim dal pracuje. Je to jediné místo, kde jsme našli řešení na všechny problémy co jsme s Ubíkem měli. Věnujeme se dogfresbee a ani v tom Ubík nezahálel 🙂 Moc děkuju a budu jen a jen doporučovat dál. Jste skvělá :-)

Dana Batulková

Měla jsem zde umístěného starého, vlasně nemohoucího pejska. Nikde mi ho nechtěli vzít na týden, kdy jsem potřebovala odjet. Byli jediní a péči měl skvělou. Každý den jsem dostávala zprávy a fotky, jak se Hubertovi daři. Jeho stav se tam dokonce zlepšil, v rámci možností. Za to všechno moc děkuju!

Jitka Brabcová

Vřele doporučuji. Byla jsem s hlídáním velmi spokojená. Každý den jsem dostala zprávu s fotkou nebo video s naším psem. S paní majitelkou hotelu skvělá domluva.

Svatia Zaplatilová

Skvělé místo, navštěvuji se svojí smečkou pravidelně. Vřele všem doporučuji.

Jiřina Bosáková

Jediné místo na světě, kde bych nechala svoje psy ❤

Ivana Hlaváčková

Když bych měla odpovědět na otázku, který hotel je pro mne nejlepší, nevěděla bych.. ale když by se někdo zeptal, kam bych dala Luckyho, tak jedině sem❤

Dagmar Ouhrabka Rádlová

Profesionální přístup, respekt a láska ke zvířatům. Moje akity jedině do tohoto hotelu ♥ 

Kvasničkovi

Paní Jitka se nám starala o celou naší tříčlenou smečku, kdy nebyl problém příjmout i naší starší dámu s pohybovými problémy. Vše, na čem jsme se domluvily, bylo dodrženo. Byly jsme průběžně v kontaktu, psi se nám vždy vrátili zrelaxovaní a v dobré náladě i kondici.