HOTEL PRO PSY

Dovolte mi, abych vám představila výcvikové centrum Křečovice, které jsme vybudovali ve snaze zkvalitnit služby pro pejsky a jejich páníčky. 

Součástí výcvikového centra je mimo výukové místnosti, vytápěné výcvikové haly, která zajišťuje denní program za každého počasí, venkovního oploceného výcvikového prostoru a sociálního zázemí, také útulný hotel pro psy.

Pro pejsky máme připravený prostorný, moderní a ve všech parametrech nadstandardní box s podlahovým vytápěním, venkovním výběhem a 24 hodinovou péčí z naší strany. Boxy jsou konstruovány tak, že je možné ubytovat u nás i problémového pejska, a to buď na hotel, nebo na internátní výcvik, kdy pomáháme majiteli s odstraněním nežádoucího chování. Samozřejmostí je denní zaměstnání pro pejsky. Dbáme na pravidelný kontakt, časté venčení, desinfekci boxu, krmení a výcvik dle přání klienta. Ubytovací kapacita je nastavena tak, abychom byli schopni zajistit veškerý komfort a individuální přístup všem našim hotelovým hostům. Informace o tom, jak pejsek snáší ubytování v cizím prostředí, videa nebo fotky průběžně posíláme po celou dobu jeho pobytu.

Před přijetím pejska na hotel vedeme s klientem vstupní pohovor, kdy se snažíme zjistit co nejvíce informací o jeho zdravotním stavu, o případném podání léků nebo doplňků stravy, o velikosti krmné dávky a o vakcinaci - kontrola očkovacího průkazu s platným očkováním je s ohledem na ochranu zdraví ostatních psů samozřejmostí. Ideální je přivézt svému miláčkovi vlastní pelíšek a oblíbenou hračku, aby pro něj odloučení od domova bylo co nejjednodušší. Vzhledem k různým způsobům a rozmanitosti krmiv (BARF, granule) si stravu zajišťuje každý majitel sám. Pokud si majitel přeje nezávazně navštívit náš hotel, aby se seznámil s prostředím, přístupem a atmosférou, není problém se s námi domluvit. V případě potřeby můžeme pejska vyzvednout a následně zase předat u vás doma.